HAKKIMIZDA

HAKKIMIZDA

Tamamen yerli sermayenin ve yerli mühendisliğin ülkemize neler katabileceğinin bilinciyle çalışarak, geliştirmiş olduğumuz ARCH-ROOF Çatı sisteminin birçok sektöre kazandıracağı ekonominin ülkemize faydasının bilincindeyiz.

‘’KISACA BİZLER’’

Tamamen yerli sermayenin ve yerli mühendisliğin ülkemize neler katabileceğinin bilinciyle çalışarak, geliştirmiş olduğumuz ARCHROOF Çatı sisteminin birçok sektöre kazandıracağı ekonominin ülkemize faydasının bilincindeyiz.

Sunduğumuz çatı sistemi dünya üzerinde bazı ülkelerde kullanılan ancak geliştirilememiş K-SPAN sisteminin yeni bir malzeme olan Aluzinc kullanılarak yeniden geliştirilmiş bir sistemdir.

Parçadan bütüne tamamlanan sistem tamamen bittiğinde kabuk halini alarak kar,yağmur,rüzgar gibi hava koşullarına oldukça dayanıklı yanmaz bir sistemdir.

Yıllarca Arge çalışmalarımızla ve yaptığımız projelerle sistemin ne kadar sağlam,kaliteli,ekonomik ve estetik olduğunu kanıtladık.

Aynı düşüncelerle hiç durmadan sistemimizi bütün sektörlere sunarak yatırımcıyı ağır temellerden ve yüksek çelik maliyetlerinden kurtararak ülkemizin ekonomisine katkıda bulunmaktan gurur duyarız…

1 96
Hoşdere caddesi 181/2 ÇANKAYA / ANKARA
0312 4421503      info@prokan.com.tr
© Prokan İnşaat. 2018 tüm hakları saklıdır.
FacebookTwitterinstagram